ELEGANCJA WZORNICTWA

SZCZEGÓŁOWA SCENA MUZYCZNA

DWUWARSTWOWA OBUDOWA LO-Q™

Wszystkie modele z serii M są zamknięte za dwuwarstwowym panelem bocznym. Każda z dwóch warstw jest gruba na 10 mm, a między nimi umieszczono specjalnie opracowany przez Boston Acoustics elastomer wygłuszający SDG. Absorbuje on wewnętrzne wibracje i pozwala membranom głośników na niezależne działanie. Przez to do muzyki nic nie zostaje dodane, ani nic nie zostaje stracone.

» Wszystkie funkcje «

WYRÓWNANE OBCIĄŻENIE

Głośniki podłogowe M 340 i M 350 korzystają z technologii „mass-loading“ i wyposażone są w specjalnie zaprojektowane obudowy dla przetworników średniotonowych. Przyjmują one formę czterech „skrzydeł“, które zmniejszają rezonans przy wysokich częstotliwościach i zapewniają czystsze, bardziej płynne przejście od tonów średnich do wysokich.

» Wszystkie funkcje «

WYJATKOWY GŁOŚNIK WYSOKOTONOWY EWB Z MIĘKKĄ KOPUŁKĄ

Wszystkie głośniki z serii M wyposażone są w szeroko doceniany głośnik wysokotonowy EWB z miękką kopułką. W pełni otwiera zakres częstotliwości od średniowysokich do wysokich i pozwala uzyskać nieskończenie szeroką, sięgającą aż po niebo, scenę dźwiękową. To właśnie efekt Extended Wide Bandwidth, oferowany tylko przez Boston Acoustics.

» Wszystkie funkcje «

ZAPOBIEGANIE FALOM STOJĄCYM

Typowy problem w przypadku głośników podłogowych to generowanie fal stojących i powstawanie w rezultacie zakłóceń. Serii M to nie dotyczy. Dzięki zastosowaniu w M350 i M 340 czterech mniejszych głośników niskotonowych (zamiast dwóch dużych), podwójna oscylacja i generowanie fali stojących są po prostu niemożliwe.

» Wszystkie funkcje «

ZARZĄDZANIE WIBRACJAMI ZA POMOCĄ LASERA

Pomiary wykonywane za pomocą lasera pomogły w wybraniu optymalnych miejsc dla wzmocnień obudowy oraz punktów mocowania zamków. Oznacza to, że rezonanse negatywne zostają nie tylko przeniesione na inne częstotliwości, ale również zupełnie zminimalizowane.

» Wszystkie funkcje «

WYJĄTKOWE MATERIAŁY

W ramach całej serii M zastosowano wyłącznie najlepsze materiały. Najlepsze w zakresie akustyki i luksusowego charakteru. Przykładowo, wąskie i eleganckie głośniki wykończono lakierem fortepianowym o wysokim połysku lub ciemnym, pełnym charakteru fornirem orzechowym. Obydwa pokryto luksusowym materiałem przypominającym skórę. Produktem końcowym jest poczucie wyjątkowości oraz styl, który urzeka nie tylko zmysł słuchu, ale oczarowuje wyglądem.

» Wszystkie funkcje «

GŁOŚNIKI SERII M

ELEGANCKA DYNAMIKA

Przy pierwszym spotkaniu z serią M odkryjesz nowy wymiar stylu. Podejście pełne elegancji. Taka filozofia projektowania nie jest zwykle wiązana z głośnikami klasy audiofilskiej.

Wynika to z tego, że głośniki serii M zostały specjalnie zaprojektowane z jedną misją - by wyglądały tak samo dobrze jak brzmią.


GŁOŚNIKI SERII M

KONCEPCJA

SERIA M - 2-CHANNEL

GŁOŚNIKI STEREO

SURROUND SERII M

WIELOKANAŁOWE

M 350

M 340

M 250

M 25

M Center

M Surround

M Sub